HAVAYOLLARIBİLET

United Airlines Uçak Bileti

Havayollarıbilet üzerinden United Airlines uçak biletlerini sorgulayabilir en uygun ucuz destinsayona hemen biletinizi alabilirsiniz…

Dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinden biri olan United Airlines 1926 yılında kurulmuştur. Merkezi Chicago, İllinois‘te bulunan United Airlines 1954 yılında pilot eğitimi için ilk uçuş simulatörünü almış, ilk Boeing 767 tipi yolcu uçağını kullanan havayolu şirketi olmuş ve uzun mesafeli uçuşlarda uydu tabanlı Wi-Fi hizmeti sunan ilk havayolu şirketlerinden biri olmuştur.

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde 10 ayrı havaalanından uçuşlar gerçekleştiren United Airlines, 700 den fazla uçaktan oluşan ve Amerika’daki en modern ve yakıt tasarruflu çevre dostu uçak filosu ile dünyanın en büyük filolarından birine sahip. United Airlines 180 ülkede 1000 civarında noktaya hergün 6.000 uçuş yapmaktadır. Star Alliance kurucu üyelerinden biri olan havayolu, dünyanın en geniş uçuş ağına sahip.

United Airlines, Global Traveler dergisi okuyucuları tarafından dokuz yıl boyunca Mileage Plus ile en iyi yolcu programı seçilmiştir.

En Çok Aranan Havayolu Şirketleri

Kurumsal