HAVAYOLLARIBİLET

Japan Havayolları Uçak Biletleri sitemizden temin edebilirsiniz. Seyahat temsilcisi arkadaşlarımızı arayarak İstanbul’dan Japonyanın bir çok şehrine direk uçuşları en ucuz fiyatlara alabilirsiniz.

Japonya'nın ana havayolu şirketi ve aynı zamanda yolcular tarafından dünyanın 6. en büyük havayolu şirketi olan Japan Airlines (JAL), dünya çapında 35 farklı ülkede 220 noktaya uçuyor. Sadakatini ve gücünü simgeleyen tsurumaru (veya "vinç devresi") adı verilen logosu ile tanınan JAL uçakları, zaman zaman Disney ve Doraemon resimleri gibi ilginç uçak canlılarını da spor yapıyor. Bu, JAL'i sadece sürüş yapmaktan hoşlanmamakla kalmaz, aynı zamanda fotoğraf tutkunları için de harika bir fotoğrafçılık fırsatı sunar! Ek olarak, JAL, her uçakta "UNICEF'i destekliyoruz" logosunu kullanarak UNICEF'e olan güçlü desteğini alıyor.

JAL, 15 farklı havayolunun ittifakı olan oneworld üyesidir. İttifakın kabul edilmesi, mükemmel bir hizmet düzeyi ve bağlantı bildirimidir ve JAL böyle olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca, JAL'den kilometre kazanmaya ek olarak, diğer 14 ittifak üyesinden herhangi biriyle uçmak, mil kazanmanıza ve salonlar ve ücretsiz yükseltme gibi çeşitli havayolları arasında paylaşılan avantajlara erişmenize olanak sağlayacaktır.

Japan Airlines Havayolları Uçak Bileti

JAL olan en popüler destinasyonlar birçok uluslararası ve yerli destinasyona uçuyor. Popüler rotalar arasında Tokyo, Sapporo, Osaka ve Singapur, Toronto, Los Angeles, New York ve Vancouver gibi uluslararası destinasyonlar bulunur.

Neden Japan Airlines ile uçmalısınız?

JAL çevrimiçi bir check-in sistemine sahiptir. Yolcular kendi koltuklarını seçebiliyor ve biniş kartlarını çevrimiçi yayınlayabiliyor. Bu, yolcuların Bagajlarını Hızlı Bagaj Bırakma sayacına doğrudan bırakmalarını ve güvenlik kontrolleri için devam etmelerini sağlar. Elde taşınır cihazınızdan bir Mobil Biniş Kartı alma seçeneği bulunduğundan, yazıcıları olmayanların endişelenmesine gerek yoktur. Ek olarak, yolcular check-in kontuarlarında sıraya girerek veya kendi kendine check-in kontuarlarını kullanarak (sadece Narita, Kansai ve Haneda Uluslararası Havaalanlarında mevcuttur) havaalanında check-in yapabilirler.

Bagaj Ödeneği ve Ücretler

Her yolcuya 10 kg'a kadar tek bir el bagajına izin verilir ve ön koltuğun altına sığabilmelidir. Check-in bagajlarında JAL, ekonomi sınıfı yolcular için her biri 2 adet 23kg, business sınıfı yolcular için her biri 3 adet 32kg olmak üzere cömert bir miktarda sunmaktadır.

Ekonomi sınıfından Birinci sınıfa kadar koltukların tümü, her sınıfta maksimum konfor için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Ekonomi sınıfı koltuklar, daha fazla bacak odası ve bacak geçişi için ortalama bir koltuktan daha ince ve geniştir. Ayrıca, tüm koltuklara bağlı yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak için bir güç noktası ve USB noktası bulunur. Konfor için biraz daha fazla alan tercih eden, ancak Business sınıfı bir ücret ödemek istemeyenlere Premium Ekonomi adı verilen ek bir sınıf da artık mevcut. Premium Economy sınıfı koltuk, daha iyi dinlenme açısı için 10 cm arttırılmış bacak alanı ve koltuk kızağı içerir.

Uçuş Hizmetleri

JAL, yolculara çok çeşitli uçuş eğlencesi sunar. "MAGIC" olarak adlandırılan uçuş eğlence sistemi, sizi saatlerce eğlendirmek için filmler, ses parçaları ve oyunlar yüklü, uzaktan kumandalı 10.6 inç dokunmatik paneldir. Japon kültürüne sadık kalmak, Japonca ve İngilizce dillerinde 100'den fazla çizgi romanın yer aldığı "SKY MANGA" dır ve tam görüntülemenin ve genişlemiş görüntülemenin kolay olduğu tarama sistemi sayesinde koltuğunuzu bir çizgi roman dükkanına dönüştürebilirsiniz!

En Çok Aranan Havayolu Şirketleri

Kurumsal