HAVAYOLLARIBİLET

Aeroflot Havayolları Uçak Bileti

Havayollarıbilet üzerinden Aeroflot havayolları uçak biletlerini sorgulayabilir en uygun ucuz destinsayona hemen biletinizi alabilirsiniz…

Rusya Federasyonunun ulusal havayolu şirketi olan Aeroflot dünyanın en eski havayolu şirketlerinden biridir. 1923 yılında Moskova’da kurulan şirketin merkezi hava alanı, Sheremetyevo havalimanıdır. Aeroflot 52 ülkede 125 ayrı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. Rusya Federasyonunda ise 41 ayrı noktaya uçmaktadır. 2006 yılında SkyTeam üyesi olan Aeroflot Havayolları, dünyanın ikinci en geniş uçuş ağına sahip havayolu şirketidir. Airbus 330, Airbus 320 ve Airbus 321 gibi yüksek kaliteli uçaklardan oluşan filosuyla tüm dünyada güvenilir bir unvana sahiptir. 

Aeroflot Havayolları ile gerçekleştireceğiniz uçuşlarda check-in işlemlerinizi havalimanlarındaki kontuar veya kiokslardan uçuşunuzdan 2 saat önce havaalanında olmak kaydıyla yapabilirsiniz. Havaalanlarında bulunan kioks cihazları ve yer hizmetleri görevlileri check-in işlemelerinizi hızlı ve sorunsuz şekilde sonlandırmanızı sağlayacaktır. Ayrıca on-line check-in işleminizi ev veya ofislerinizdeki bilgisayarlarınızdan ulaşabileceğiniz Aeroflot kurumsal web sitesinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Biniş kartınızı bastırdığınızda doğrudan çıkış yapacağınız kapıya gidebilirsiniz. Mobil check-in işlemleriniz için yine Aeroflot web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Mobil check-in işleminizi tamamladıktan sonra akıllı cep telefonunuza gelecek olan uçuş bilgilerinizle uçuşunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz. On-line check-in işleminizi uçuş saatinizden 24 saat önce gerçekleştirebilirsiniz. Bu servis uçuş saatinizden 45 dakika öncesine kadar yapabileceğiniz bir işlemdir.

Aeroflot uçuşlarında ücretsiz kabin bagajı ölçülerinizin 56 x 45 x 25 ölçülerinde olması gerekmektedir. 23 kiloya kadar 1 adet ücretsiz bagaj hakkınızı aştığınız durumlarda fiyatlandırma gideceğiniz yöne göre değişkenlik göstermektedir. İç hatlarda 23-32 kilo arası 50 Euro, dış hatlarda 100 Euro, 32-45 kilo arası iç hatlarda 100 Euro, dış hatlar ise 150 Euro olarak fiyatlandırılacaktır. Fazladan bir bavul için iç hatlarda 50 Euro, dış hatlarda 50 Euro, daha yüksek sayılardaki bavullarınız için ise, yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin 150 Euro olarak fiyatlandırılacaktır. Daha fazla bilgi almak ve güncellenen bilgilere ulaşmak için lütfen Aeroflot kurumsal web sitesini ziyaret ediniz.

Aeroflot havayolları ile yapacağınız uçuşlarda koltuk tercihinizi rezervasyon yaparken belirtebilirsiniz. Tüm uçaklarda, uçuşunuzun konforu için yenilenen ve daha geniş alan sunan koltuklarınızı ücretsiz olarak seçebilirsiniz. Biletinizin sınıfına göre daha geniş koltuklarda, ön sıralardaki koltuklarda veya acil çıkışına yakın koltuklarda oturma gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Ekonomi sınıfı uçan yolcular için ücretsiz olarak iki çeşidi sıcak, iki çeşidi soğuk olmak üzere dört ayrı menü servis edilmektedir. Menüler aylık olarak değişmektedir. Uçuş sürenize göre menüler farklılık gösterebilir, menülere web sitesinden göz atabilirsiniz. Tüm yolculuk boyunca su ve meyve suyu gibi içeceklere sınırsız ulaşabilirsiniz. Uçuş saatinizden 36 saat öncesine kadar, özel sağlık koşullarına uygun veya dini inancınız gereği arzu ettiğiniz yemeklerin siparişini verebilirsiniz. VIP veya Premier sınıfı uçuşlarınızda özel hazırlanmış leziz menüleri seçmek için uçuş öncesinden Aeroflot kurumsal sitesinin ilgili bölümünü mutlaka ziyaret edin. Uçuşunuzun keyifli ve konforlu geçmesini sağlamak için farklı dillerde basılan dünyanın önde gelen gazetelerine Aeroflot uçuşlarında ulaşmanız mümkün. Uçuş sürecinizi renklendirecek şekilde hazırlanan sinema, video izleyip, müzik dinleyebileceğiniz uçak içi eğlence sistemleriyle Aeroflot iyi yolculuklar diler. Havayolları bilet üzerinden aldığınız biletler hakkında bilgiyi ücretsiz Çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirisiniz…

En Çok Aranan Havayolu Şirketleri

Kurumsal