HAVAYOLLARIBİLET

Air France Havayolları Uçak Bileti

Air France-KLM Grup şirketinin altında hizmet veren Air France Fransa Ulusal Havayolları şirketidir. 1933 yılında Paris Merkezli kurulan Air France, dünyanın en geniş uçak filosuna sahip ve en geniş uçuş ağına sahip havayollarından biridir. Flying Blue, sık uçanlar klubünün bir üyesi olan Air France, uluslararası ağını SkyTeam ile birlikte gerçekleştirmektedir. Air France Fransa dışında 95 ülke ve 191 noktada hizmet vermektedir. Fransa’nın ulusal havayolu şirketi Air Franceyenilediği uçak filosu, inovasyon alanında yapılan yatırım, havayolu ittifakları ve müşteri memnuniyeti öncelikli politikalarıyla artan bir başarı grafiği göstermektedir.

Havayolu Hakkında Bilgi:

Air France ile gerçekleştireceğiniz uçuşlarında check-in işlemlerini tercihinize göre havalimanlarındaki kontuar veya kiosklardan yapabileceğiniz gibi, bilgisayarlarınızdan ulaşabileceğiniz Air France web sitesi aracılığıyla online olarak da yapabilirsiniz. Mobil check in uygulaması Air France uçuşları için mevcuttur. Uçuş saatinizden 60 dakika önce sona eren check-in işlemlerini bitirip biniş kartlarınızı almış ve bagajlarınızı teslim etmiş olmanız gerekmektedir. Air France uçak bileti ile yapacağınız yolculuk için havalimanında check-in işlemi yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda kontuar görevlileri check-in işleminizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonlandıracaktır.

Tüm diğer hava yollarında olduğu gibi Air Franceuçuşlarında da, sınırları belirlenmiş ücretsiz ve ücretli bagaj taşıma hakkınız bulunmaktadır. Ücretsiz taşınacak bagaj hakkınız Avrupa ülkeleri için 23 kilo olarak belirlenmiştir. Kabin içi ücretsiz bagaj hakkınız maksimum 8 kilo ağırlığında 55x40x23 cm ölçülerinde olmalıdır. Taşımak istediğiniz fazla kilola ücretleri aldığınız biletin yönüne, biletin niteliğine, sınıfına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bagaj hakkınız ve ücretlendirme konusunda güncel bilgi almak için, uçuşlarınızdan önce mutlaka, Air FranceHavayollarının resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Air France’de çeşitli sınıflarda koltuk seçim işlemi yapabilirsiniz. Online check-in esnasında (uçuş saatine 30 saat kaladan itibaren) veya havalimanında (kiosklar veya check-in bankoları) koltuk numaranızı ücretsiz alabilirsiniz. Air France uçuşlarında koltuk seçimi ve ücretlendirmesi uçulan yöne, uçuş süresine ve satın aldığınız biletin sınıfına göre farklılık gösterir. Uzun, orta ve kısa mesafeli uçuşlarda kabin önü, duo koltuk, plus koltuğu gibi değişen isim ve nitelikteki koltuk ücretleri 10 Euro ile 70 euro arasında değişmektedir. Air Franceuçak biletiyle yapacağınız yolculuk öncesinde havayolu şirketiniz kurumsal web sayfasını incelemenizi öneririz.

Air France uçak bileti satın alan yolcular, uçacakları yöne ve satın alınan biletin niteliğine göre farklı biletlendirme ücreti ödemektedirler. Avrupa’da birçok noktaya olduğu gibi, kıtalararası uçuşlarda yapan Air France, müşteri hizmetleri ve resmi web sitesi aracılığıyla, uygulanan biletlendirme ücretleriyle ilgili olarak sizleri bilgilendirecektir.

Air France uçuşlarında servis hizmetleri nasıl?

Air France uçuşlarınızda ücretsiz yemek ve içecek ikramları bulunmaktadır. Uçuşlar sırasında sunulan yiyecekler, uçuş sürenize göre, Fransız mutfağının dünyaca ünlü örneklerinden oluşur. Ödüllü Fransız aşçılar tarafından özenle seçilerek hazırlanan yiyecekler ve eşsiz Fransız şarapları, seyahatinizi bir şölene dönüştürmek için sizleri bekliyor. Air Franceuçuşları, gökyüzündeki restoranınız olma ayrıcalığını sizlere yaşatıyor. Ayrıca uçuş konforunuz için ulusal ve uluslararası gazeteler ücretsiz servis edilmektedir. Air France uçak içi eğlence sistemleri ile, özenle seçilen filmleri, dizileri, müzik türlerini, güncel haber sunan birçok uygulamayı kullanımınıza sunarak, uçuş sürenizi kolay ve zevk alabileceğiniz bir hale dönüştürüyor.

En Çok Aranan Havayolu Şirketleri

Kurumsal