HAVAYOLLARIBİLET

South African Airways Uçak Bileti

Havayollarıbilet üzerinden South African Airways uçak biletlerini sorgulayabilir en uygun ucuz destinsayona hemen biletinizi alabilirsiniz…

South African Airways Güney Afrika'nın ulusal ve bayrak taşıyıcı havayolu şirketi. 1934 yılında kurulan SAA, üs olarak kullandığı OR Tambo Uluslararası Havalimanı'ndan 27 ülkede 39 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. SAA, Nisan 2006'dan bu yana Star Alliance üyesidir.

Güney Afrika Hava Yolları (SAA), Güney Afrika'da ve kıtada SA Express, Airlink ve düşük maliyetli havayolu şirketi Mango ile ortaklaşa 57 noktaya ve Johannesburg merkezinden sekiz kıtalararası rotaya sahip Afrika'daki lider havayolu şirketidir.

SAA'nın ana işi, SAA ve tamamen sahip olduğu bağlı ortaklıklar aracılığıyla sağlanan ilgili hizmetlerle birlikte yolcu havayolu ve kargo taşımacılığı hizmetlerinin sağlanmasıdır: SAA Teknik; Düşük maliyetli taşıyıcı Mango; ve SAA'nın yemek şirketi olan Air Chefs.

South African Airways'in başlıca merkezleri ve destinasyonları Johannesburg , Cape Town , Accra , Dakar , Nairobi ve Lagos'dur .

En Çok Aranan Havayolu Şirketleri

Kurumsal