HAVAYOLLARIBİLET

Londra Uçak Bileti

Türkiye üzerinden İngilterenin başkenti Londra’ya bir çok büyükşehirden uçuş bulunmaktadır. Sizde Uygun fiyatlara Londraya uçak bileti alabilirsiniz. Bir çok havayolu şirketini karşılaştırabilirsiniz.

Londra, kendine özgü mimarisi, müzeleri ve tarihi geçmişi ile günümüzde 8 milyonu aşkın insanın yaşadığı dünyanın en önemli başkentlerinden biri. Thames Nehri kıyısında Romalılar tarafından yaklaşık iki bin yıl önce kurulan bu kozmopolit kent, tarih boyunca dünyanın politik, kültürel, sosyolojik ve sanatsal buluşmalara tanıklık etmiş, hemen her bakımdan dünyanın en büyük şehri.

Çok uluslu, çok dilli, çok kültürlü ve çok renkli bir kent olan Londra’da Uzak Doğulu, Hintli, Balkanlı, kısaca dünyanın her yerinden insan bir arada yaşıyor. Bu birlikteliğin yansımaları için barlar, gece kulüpleri ve restoranların bulunduğu Soho’yu hem gece hem gündüz görmek, Carnaby Street’ten Çin Mahallesi’ne kadar yürümek ve Oxford Street’in ihtişamına göz atmanız gerekiyor.

Londra Gezilecek Yerler

Londra’da fazla vaktiniz yoksa görmeniz gereken klasik yerler Knights Bridge, Natural History Müzesi, Thames Nehri, Buckingham Palace, Palace of Westminster, Big Ben, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, National Galery ve Picadilly Circus olsun.

Vaktiniz varsa London Eye dolabına binip şehrin manzarasını yukarıdan izleyin, Madame Tussauds müzesinde tarihi ve ünlü kişilerin neredeyse canlı birer kopyası gibi yapılmış balmumu heykellerini görün, Thames Cruise Turuna katılarak nehirden şehri görün. Kraliyet Parkları’nın en büyüğü olan Hyde Park’ı ziyaret etmeyi unutmayın.

 

En Çok Aranan Havayolu Şirketleri

Kurumsal